Мережа ресторанів японської та італійської кухні Япошка - це три заклади в центрі Харкова. Крім суші і піц, в меню гарячі страви, локшина WOK, салати-Боул, авторські десерти і коктейлі. Вранці в Япошка подають сніданки. Наші ресторани підходять для зустрічей великих компаній - в кожному є столи на 10-12 осіб. Для гостей з дітьми передбачені стільчики для годування, розмальовки та спеціальне дитяче меню. У ресторанах на пр. Науки та вул. Короленка є ігрові кімнати.

Кожен наш ресторан має неповторний стиль. Однак, всі вони об'єднані ідеєю східного мінімалізму, і по-своєму відображають це.

«Япошка» на Ярослава Мудрого став першим нашим рестораном і був відкритий у 2016 р. Його інтер'єр символізує тісний зв'язок людини і природи, характерний азіатській традиції. Меблі розробляли молоді українські дизайнери. В оформленні зали переважають натуральні матеріали: дерево, текстиль і багато живих рослин. Інтер'єр закладу став переможцем конкурсу Салон Design Awards (2017 р.)

Щоб забронювати стіл в Япошці на Ярослава Мудрого перейдіть за посиланням

У 2017 році ми відкрили наступний ресторан на пр. Науки. Інтер'єр «Япошки» на пр. Науки - це втілення гучного нічного міста: яскраві неонові вивіски та металеві конструкції на стінах. Меблі ресторану також створювали українські дизайнери. Для дітей ми обладнали ігрову кімнату, де вони можуть проводити час, поки батьки відпочивають.

Щоб забронювати стіл у ресторані на пр. Науки перейдіть за посиланням

Япошка на Короленка - наш "найновіший" і найбільший ресторан. Він займає два поверхи. Ресторан витриманий в стилі міських джунглів. У залах багато світла, живої зелені і натуральних елементів. Меблі для ресторану була привезена з Італії. На другому поверсі ігрова кімната для дітей та панорамні вікна з видом на центр Харкова.

Щоб забронювати стіл у ресторані на вул. Короленка перейдіть за посиланням

Чекаємо вас у гості!

Ресторани

Пушкінська
м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 33/35
ПН-НД: 10.00 - 20.00
Наукова
м. Харків, пр. Науки, 11
ПН-НД: 10.00 - 20.00
Майдан Конституції
м. Харків, вул. Короленка, 4
тимчасово не працюємо