В цьому році Япошка виповнилося 10 років. На честь дня народження ми проводимо великий розіграш призів!
1-е місце - річний запас ролів
2-е місце - річний запас піци
3-е місце - сертифікат на 3000 грн на відвідування наших ресторанів
Умови дуже прості:

1. Підпишись на наш Instagram 
2. Зроби замовлення у період з 01.05 до 06.06 та напиши у коментарях до посту номер замовлення. Ти знайдеш його на чеку.

У розіграші беруть участь тільки унікальні номери замовлень, кількість коментарів необмежено. Більше замовлень - більше шансів на перемогу :)
3. Розіграш призів відбудеться 7-го червня в прямому ефірі на нашій сторінці в Instagram.

Пост в Instagram з'явиться 5.05, тоді ти зможеш залишити в коментарях номер замовлення, якщо зробив його в період з 01.05 по 04.05 :)

Результати розіграшу тут

Інформація про призи:

Річний запас ролів - переможець зможе щонеділі протягом року отримувати безкоштовно сет Япошка. Інші позиції у замовленні оплачуються окремо. В інші дні тижня скористатися подарунком не можна.

Річний запас піци - переможець зможе щонеділі протягом року отримувати безкоштовно будь-яку піцу діаметром 32 см (окрім конструктора). Інші позиції у замовленні оплачуються окремо. В інші дні тижня скористатися подарунком не можна.

Сертифікат для відвідування ресторанів - переможець отримає 3 сертифікати номіналом 1000 грн, які може використовувати в будь-якому нашому ресторані протягом року. Якщо сума замовлення менше номіналу сертифіката, різниця не повертається. За один візит можна використовувати будь-яку кількість сертифікатів